Juniorzy ze srebrem

W minioną niedzielę, 8 lipca, nasi juniorzy wzięli udział w kolejnym turnieju juniorskim. Był to turniej finałowy. Rozegraliśmy dwa spotkania, półfinał przeciwko Archers Bydgoszcz, i mecz finałowy.

Półfinał zakończył się po naszej myśli, choć nie było łatwo. Zawodnicy z Bydgoszczy postawili twarde warunki i nie poddali się bez walki, z naszej strony pojawiało się sporo błędów, i jak się wydawało brak koncentracji, efektem tego było sporo kar. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 20:12, a taki wynik premiował nas awansem do finału rozgrywek juniorskich.

Mecz finałowy również nie zachwycał, naszej drużynie brakowało pomysłu na granie, popełniali dużo błędów i łapali sporo kar które skutkowały sporą ilością odbieranych jardów. Niestety spotkanie zakończyło się wynikiem 22:00, przegraną młodych kozłów i zajęciem drugiego miejsca w całej rywalizacji.

Podsumowując cały cykl rozgrywek juniorskich trzeba przyznać, że nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony czego efektem były liczne indywidualne wyróżnienia dla poznaniaków, w każdy mecz wkładali dużo serca i zawsze walczyli do końca za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni jako kibice. Podejście juniorów do każdego meczu dobrze wróży na przyszłość o czym, mamy nadzieję, przekonamy się już wkrótce podczas rozgrywek juniorskich jedenastek. Nie ma się co załamywać i trzeba dalej pracować nad formą i techniką, cała praca idzie w dobrym kierunku.

Wielkie gratulacje należą się zawodnikom oraz, oczywiście kadrze trenerskiej która zrobiła kawał dobrej roboty podczas przygotowań. DZIĘKUJEMY!!

Wielkie uznanie, również dla seniorów którzy wspierali w pracy trenerów i zawsze wspierali na duchu zawodników.

Nie można zapomnieć o kibicach zawsze podążających za zawodnikami i wspierających ich z trybun. WIELKIE BRAWO!!

Autor zdjęcia: Lech Cempura

Więcej zdjęć w galerii.