Sezon podsumowany. Nagrody rozdane!!

W piątek, 19 października, spotkaliśmy się aby podsumować miniony sezon.

Jak wiemy szło nam różnie od porażek po zdecydowane zwycięstwa, gdzie zwieńczeniem sezonu był przegrany lecz dla Kozłów pamiętny finał po którym z dumą, ale też pewnym niedosytem stanęliśmy na drugim stopniu podium. Zawsze przychodzi taka myśl, że przecież można było zrobić więcej, że byliśmy tak blisko ale czegoś zabrakło. Mimo pewnych niepowodzeń jesteśmy zadowoleni z osiągniętych wyników w tym sezonie, a wszystkim zawodnikom należą się wielkie gratulacje i podziękowania za wniesiony wkład i ciężką pracę którą włożyli w to aby być lepszymi.

Nie można zapomnieć o trenerach: Damian Łuc, Filip Kłoskowski, Kuba Kłoskowski, oraz osobach które wspierały trenerów w ciężkiej pracy Szymon Barczak, Mateusz Patalas, Jędrzej Rudnicki, im również należą się gratulacje i podziękowania, bez waszej ciężkiej pracy nie byłoby  wyników.

Nie zapominamy również o całym sztabie fizio: Mikołaj Żukowski, Ina Revi, Monika Smolińska, Kinga Simon wam również należą się podziękowania za to, dbaliście o sprawność i przygotowanie fizio naszych zawodników, zarówno seniorów jak i juniorów, oraz, że znajdowaliście czas na to żeby być na każdym meczu.

Podczas spotkania wręczone zostały nagrody dla wyróżniających się zawodników, i tak głosami zawodników i trenerów:
Wśród seniorów:

MVP został MATEUSZ PATALAS

Najlepszym zawodnikiem obrony został Szymon Barczak

Najlepszym zawodnikiem ataku został Jakub Błaszczyk

Wśród  juniorów

MVP został Kacper Pawlaczyk

Najlepszym zawodnikiem obrony został Markus Graja

Najlepszym zawodnikiem ataku został Ivo Jakubowski

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy!!!