Z Bydgoszczy wracamy z tarczą!!

23 kwietnia nasza juniorska drużyna wybrała się na 4 turniej do Bydgoszczy.

Jak chyba wszystkim wiadomo, od poprzedniego turnieju gramy w dużym osłabieniu i mimo dobrej postawy naszych zawodników w Warszawie były duże obawy co do dyspozycji młodych kozłów. Jak się okazało, trener główny Damian Łuc, mimo krótkiego czasu między turniejami, poukładał zespół tak, że brak QB nie był mocno odczuwalny, początkowo istniało ryzyko, że w Bydgoszczy nie zagra mocno poobijany w poprzednim turnieju Ivo Jakubowski na szczęście wrócił do dyspozycji i zagrał.

Tym razem nie poszło tak dobrze jak podczas turnieju w Poznaniu gdzie oba mecze wygraliśmy nie tracąc punktów, ale gra naszych zawodników wyglądała dobrze.

Pierwszy pojedynek przeciwko Młodej Husarii wygraliśmy 34:6, praktycznie cały czas kontrolowaliśmy przebieg spotkania a strata przyłożenia była wynikiem wypadku przy pracy i rozluźnieniem koncentracji u zawodników, na szczęście szybka reprymenda ze strony trenera Damiana Łuca przywróciła porządek w szeregach poznańskiej drużyny.

W drugim spotkaniu tego dnia nasi zawodnicy zmierzyli się z Archers Bydgoszcz, to spotkanie przyniosło więcej emocji, wynik otwarty do samego końca, ostatecznie wygraliśmy 12:6. Zwycięstwo w meczu zdobyliśmy na 10 sekund przed końcem czasu ponad 50 jardowym biegiem Kacpra Pawlaczyka. W samej końcówce udało się nam jeszcze przejąć piłkę po nie udanym rzucie zawodników z Bydgoszczy, ale do kolejnego przyłożenia zabrakło kilku jardów.

MVP turnieju został Kacper Pawlaczyk – GRATULUJEMY

Więcej zdjęć jak zawsze w Galerii.